LOKALITA

Dům se nachází v bezprostření blízkosti centra města Brna, ve vyhledávané části k.ú. Trnitá, na nově zrekonstruované ulici Plotní.

Velkou výhodou je pozice domu s výbornou dostupností jak pěšky, MHD, autobusovou meziměstskou dopravou z autobusového nádraží Zvonařka, které má projít v roce 2019 rekonstrukcí a je vzdálené 3 minuty chůze od domu nebo železniční dopravou z hlavního Brněnského nádraží.

Nedaleko domu se nachází Lidl, Galerie Vaňkovka, Tesco, nově budované centrum Vlněna, Dorn a nebo Centrum Škrobárny. Pár minut chůze od domu je cyklostezka podél řeky Svratky a to až do obchodního centra Olympia. V blízkosti je spousta restaurací, obchodů, galérií, divadel, škol, školek a sportovišť jako tenisové kurty, stadión Draků, squashové haly, Česká pošta, pojišťovna, lékárny, obchody se zdravou výživou, základní, střední i vysoké školy, lékařská zařízení a mnohé další. 

"NOVÁ PLOTNÍ" tak poskytne budoucím majitelům veškeré benefity městského života a to jak pro bydlení, tak pro podnikání.

Z domu je výhled na dominanty města Brna a to na nejvyšší budovu v ČR AZ Tower, hrad Špilberk a katedrálu sv. Petra a Pavla.