O PROJEKTU

Budovaná rezidence "NOVÁ PLOTNÍ" je sedmipodlažní objekt, který se nachází na nově budované obslužné komunikaci Plotní v nejrychleji se rozvíjející brněnské lokalitě Trnitá.

Vstup do objektu je z ulice Plotní a vedlejší obslužné slepé komunikace.

Objekt je vybaven dostatečným počtem parkovacích míst s parklifty.

Projekt v centru Brna obsahuje celkem 14 bytů z toho 12 o výměře od 38 m2 do 53 m2 a dva větší, luxusní, mezonetové byty o výměře každý cca 106 m2 s velkými střešními terasami a balkóny. Součástí všech bytů jsou balkóny nebo terasy. Ty největší terasy pak mají od 55 do 100 m2 s překrásným výhledem na celé Brno.

Rezidence obsahuje také 10 ateliérů a to od 38 m2 do 53 m2 a jeden větší ateliér o výměře 107 m2, jejich součástí jsou rovněž balkóny nebo terasy.

V přízemí objektu se vstupem z ulice Plotní je navržen obchodní prostor o výměře 226 m2, který lze předělit až na tři menší samostatné obchodní jednotky.

Z ulice Plotní bude sjezd na novou obslužnou slepou ulici, ze které bude vjezd do garážové haly osazené parklifty pro celkem 24 automobilů. Objekt byl navržen tak, aby v něm byl pobyt pro rezidenty co nejvíce příjemný, proto má každý z bytů a ateliérů svůj balkón nebo terasu. Na střeše 1.NP bude zelená relaxační zóna pouze pro vlastníky jednotek tohoto domu. V 1.NP bude společná místnost pro kola a kočárky, v 2.NP budou k prodeji skladové boxy.

Prodej nemovitostí je do osobního vlastnictví s termínem dokončení léto/podzim roku 2020

Centrum Brna je v dosahu chůze, stejně tak i Galerie Vaňkovka, Lidl, nově budované centrum Vlněna Office Park, Dorn a nebo Centrum Škrobárny. V bezprostřední blízkosti je rovněž cyklostezka podél řeky Svratky a to až do obchodního centra Olympia. V nedaleké blízkosti se nachází spousta restaurací, obchodů, galérií, divadel, škol, školek a sportovišť jako tenisové kurty, stadión Draků, biotop, golfové hřiště, stadión Rondo, squashové haly apod.